Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

10. edycja Festiwalu Etno Jazz Fest w Otrębusach

Aktualności

Maksym Gołoś Starosta Pruszkowski, Maria Makowska Przewodnicząca Rady Powiatu Pruszkowskiego i Arkadiusz Kosiński Burmistrz Gminy Brwinów oraz Adam Fedorowicz Sołtys Sołectwa Otrębusy pomysłodawca i współorganizator Etno Jazz Fest serdecznie zapraszają na 10. edycję Festiwalu Etno Jazz Fest w Otrębusach.

Festiwal odbędzie się w sali widowiskowej Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca Mazowsze w Mateczniku. W niedzielę 25 września br. o 15.00 zapraszamy na warsztaty „KOYEMBA” gospel, pieśni afrykańskie i afro-amerykańskie, które poprowadzi Lydie Charlotte Kotlinski. Udział w zajęciach jest bezpłatny, wiek uczestników dowolny. Zapisy na warsztaty prowadzi Adam Fedorowicz Sołtys Otrębus. Zgłoszenia należy wysyłać elektronicznie na adres a.fedorowicz@interia.pl lub zgłaszać telefonicznie pod nr. tel. +48 605 465 426.

baner EJF poprawny

Jubileuszowa gala 10. edycji Festiwalu Etno Jazz Fest w Otrębusach rozpocznie się tego samego dnia o godz. 18.00 koncertem Atom String Quartet. Po nich przewidywane są występy uczestników Warsztatów oraz chóru Łontanara z gościnnym występem Jerzego „Słomy” Słomińskiego, Lydie Kotlinski wraz z chórem.  Gwiazdą Gali będzie zespół Boogie Boys. Wstęp na galę jest bezpłatny. Wejściówki do odbioru  w kasie „Matecznika-Mazowsze,” w godzinach 10.00 – 16.00, przy ul. Świerkowej 2 w Otrębusach, można je również zarezerwować pod nr. tel. +48 22 208 82 00.

Współorganizatorzy:
Sołectwo Otrębusy, PZLPiT  Mazowsze, Ośrodek Kultury Brwinów, Powiat Pruszkowski

10. edycja „ETNO JAZZ FEST” została objęta honorowym patronatem Burmistrza Miasta Milanówka i Burmistrza Miasta Podkowy Leśnej

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst