Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Zmiany prawa dla organizacji pozarządowych

Aktualności, NGO

W tym miesiącu wchodzi w życie nowelizacja ustawy o stowarzyszeniach w istotnym zakresie zmieniająca zasady i możliwości funkcjonowania organizacji pozarządowych, a szczególnie właśnie stowarzyszeń.

Co od 20 maja zmieni się w przepisach dla Stowarzyszeń działających na terenie Powiatu Pruszkowskiego?…

W imieniu Maksyma Gołosia Starosty Pruszkowskiego, serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w kolejnym spotkaniu szkoleniowym powiatowej „Akademii Społecznie Aktywnych”, na którym tym razem społecznicy z terenu powiatu pruszkowskiego będą mieli okazję zapoznać się z zakresem zmian w ustawach i praktycznym ich znaczeniem dla działania swoich organizacji.
Zajęcia poprowadzi pani Monika Chrzczonowicz – znany specjalista w temacie i doradca w Informatorium dla Organizacji Pozarządowych.
Szkolenie odbędzie się w poniedziałek 16 maja br. o godz. 18.00  w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Pruszkowie (IV piętro), ul. Drzymały 30.

Począwszy od szkolenia majowego bezpośrednim realizatorem tegorocznego cyklu comiesięcznych szkoleń w ramach Powiatowej „Akademii Społecznie Aktywnych” będzie Stowarzyszenie „Forum Pruszków”, które wyłonione zostało w Otwartym Konkursie Ofert na realizację tego zadania.

16 maja 2016

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst