Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Obchody Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej w Powiecie Pruszkowskim

Aktualności

Maksym Gołoś Starosta Pruszkowski serdecznie zaprasza do aktywnego udziału w obchodach „Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej”, które odbędą się 2 maja o godz. 16.00 w Pruszkowie przy ul. Drzymały 30. Do współudziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego powiatu, aby wspólnie uczcić to piękne święto uroczystym wciągnięciem flag na maszt znajdujący się przy Starostwie Powiatowym. Do udziału zaprosiliśmy też przedstawicieli Związku Strzeleckiego RP i Orkiestrę Pruszkowiankę.
Również od godziny 9.00 do godz. 16.00 w Wydziale Obsługi Mieszkańców Starostwa Powiatowego, wszystkie chętne dzieci będą mogły pomalować buzię w kolorach biało – czerwonych.
Prawdziwy charakter tych naszych skromnych obchodów, które maja wymiar patriotyczny i edukacyjny – możemy osiągnąć tylko przy licznym udziale Mieszkańców całego Powiatu i dlatego bardzo liczymy na Państwa udział w naszej uroczystości.
Warto pielęgnować tradycje narodowe i eksponować publicznie symbole naszego państwa, dlatego pamiętajmy, także aby wywiesić flagi w te majowe święta.
Przebieg obchodów zostanie uwieczniony nagraniem VIDEO i zdjęciami, które zostaną zamieszczone na naszej stronie www.powiat.pruszkow.pl.

Flaga

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst