Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Eliminacje powiatowe XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

Aktualności

20 kwietnia 2016 r. Powiatowa Komisja Konkursowa w składzie:

  • Alina Dorada – Krawczyk – artysta plastyk, instruktor plastyki w Młodzieżowym Domu  Kultury w Pruszkowie; przewodnicząca komisji;
  • Danuta Parys – Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Pruszkowie; członek komisji;
  • Waldemar Pielat – Kierownik Zespołu Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Pruszkowie; członek komisji;
  • Sławomira Janicka – Główny Specjalista Wydziału Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego w Pruszkowie; sekretarz komisji;
  • mł. bryg. Adam Jokiel – Przedstawiciel Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie, członek komisji;

rozstrzygnęła eliminacje powiatowe XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego – pod hasłem: „w trosce o nasze bezpieczeństwo”.

Celem konkursu było ukształtowanie prawidłowych zachowań wśród dzieci i młodzieży oraz zainteresowanie tematem szeroko pojętego bezpieczeństwa w codziennym życiu.

Do etapu wojewódzkiego Powiatowa Komisja Konkursowa zakwalifikowała:

I grupa – uczniowie klas I-III szkół podstawowych

I miejsce –  Jakub Tyranowski uczeń Szkoły Podstawowej nr 9 w Pruszkowie

II miejsce –  Zofia Urbańska uczenica Szkoły Podstawowej  im. JP II w Michałowicach

III miejsce –  Matylda Kozmana uczennica Szkoły Podstawowej  w Ruścu

IV miejsce – Alicja Łukasik uczennica Szkoły Podstawowej nr 9  w Pruszkowie

V miejsce – Michał Dudek uczeń Szkoły Podstawowej  nr 2 w Brwinowie

 

II grupa – uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych

I miejsce –  Aleksandra Zielińska uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 w Pruszkowie

II miejsce – Agata Paluchowska uczennica Szkoły Podstawowej  nr 2 w Pruszkowie

III miejsce – Alicja Suska uczennica Szkoły Podstawowej nr 10 w Pruszkowie

IV miejsce – Monika Burkot uczennica Szkoły Podstawowej nr 10 w Pruszkowie

V miejsce – Amelia Osmólska uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 w Piastowie

 

III grupa – uczniowie gimnazjów

I miejsce – Alicja Caban uczennica Gimnazjum nr 1 w Piastowie

II miejsce – Weronika Opara uczennica Gimnazjum nr 4 w Pruszkowie

III miejsce – Mateusz Lewandowski  uczeń Gimnazjum w Nadarzynie

IV miejsce – Mikołaj Sahajdak uczeń Gimnazjum w ZSO  w Brwinowie

V miejsce – Zuzanna Jankowska uczennica Gimnazjum nr 2 w Piastowie

kon

kon1

kon2

kon6

kon3

 

 

 

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst