Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Nowa e-usługa dostępna w Starostwie Powiatowym w Pruszkowie

Aktualności

Starając się dostosować działalność Urzędu do najwyższych standardów usług oraz w związku z podnoszeniem jakości, efektywności obsługi interesantów wprowadziliśmy w Starostwie Powiatowym możliwość załatwienia niektórych spraw za pośrednictwem internetu.

Jedna z tych usług jest dostępna od 19 lutego br. w serwisie pruszkowski.e-mapa.net. Nowa usługa, umożliwia obywatelom zamawianie przez internet wydruków map zasadniczych wg stanu archiwalnego. Mapy uzyskuje się w postaci plików PDF, o parametrach (format papieru, kolorystyka) zadeklarowanych przez zamawiających. Link do pliku z przygotowaną mapą przesyłany jest użytkownikowi e-mailem po dokonaniu stosownej opłaty, co realizuje się z wykorzystaniem mechanizmów płatności internetowych.

Usługa dostępna jest 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, a czas oczekiwania na mapę wynosi na ogół kilkanaście minut. Opłaty wynikają z rozporządzenia Ustawy Prawo Geodezyjne i Kartograficzne. Opłatę za transakcję internetową PayU i PayByNet ponosi Zamawiający.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst