Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Konsultacje społeczne dotyczące Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa

Aktualności, Bezpieczeństwo

W sali konferencyjnej Starostwa Powiatu Pruszkowskiego odbyły się konsultacje społeczne dotyczące prac nad mapą zagrożeń na poziomie powiatu. W spotkaniu uczestniczył Komendant Powiatowy Policji w Pruszkowie podinspektor Krzysztof Radzik, Starosta Powiatu Pruszkowskiego Maksym Gołoś, Prezydent Miasta Pruszkowa Jan Starzyński oraz przedstawiciele instytucji, służb i organizacji współodpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego.

IMG_20160217_130132853_HDR
16 lutego br. w Starostwie Powiatu Pruszkowskiego odbyły się konsultacje społeczne dotyczące prac nad mapą zagrożeń na poziomie powiatu. W spotkaniu uczestniczył Komendant Powiatowy Policji w Pruszkowie podinspektor Krzysztof Radzik, Starosta Pruszkowski Maksym Gołoś, Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński, a także przedstawiciele instytucji, służb, organizacji współodpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego oraz dyrektorzy placówek oświatowych.

IMG_20160217_130200403_HDR

Konsultacje mają na celu wypracowanie ogólnych założeń, optymalizacji zarówno źródeł jak i zakresu informacji, które będą wykorzystane przy tworzeniu „Krajowej Mapy zagrożeń bezpieczeństwa w Polsce”. Mapa Bezpieczeństwa to jedna z form wizualizacji stanu bezpieczeństwa, gdzie znajdzie się wykaz zagrożeń dla życia i zdrowia ludzkiego oraz mienia, wykaz zagrożeń bezpieczeństwa ruchu drogowego sporządzony z uwzględnieniem rozkładu przestrzennego i czasowego. Mapa Zagrożeń zostanie również utworzona na poziomie powiatu.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst