Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Konkurs na zaprojektowanie plakatu o Europejskim Funduszu Społecznym

Aktualności

Krajowy Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego we współpracy z Ministerstwem Rozwoju Regionalnego, ogłasza ogólnopolski konkurs na zaprojektowanie plakatu o Europejskim Funduszu Społecznym.

Zapraszamy do udziału dzieci, młodzież i dorosłych! Termin nadsyłania prac upływa 30 czerwca br. (decyduje data wpływu).

Jeśli interesujesz się tematyką Unii Europejskiej i funduszy europejskich, weź udział w konkursie na plakat, który w ciekawy i inspirujący sposób przedstawi korzyści jakie stwarza Europejski Fundusz Społeczny dla Polski!

Dla autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody, które zostaną przyznane w trzech kategoriach wieku: „Dzieci”, „Młodzież”, „Dorośli”.

Konkurs potrwa do 30 czerwca br. Udział w nim jest bezpłatny. W konkursie nie mogą uczestniczyć pracownicy Organizatora, instytucji prowadzących Regionalne Ośrodki EFS, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Instytucji Pośredniczących i Pośredniczących II Stopnia oraz członkowie ich rodzin.

Prace wraz z wypełnionym Formularzem zgłoszeniowym należy dostarczyć osobiście lub przesłać na adres:
Centrum Projektów Europejskich
Krajowy Ośrodek EFS
ul. Domaniewska 39A
02-672 Warszawa, z dopiskiem „Konkurs – plakat EFS”

Jeśli poszukujesz szczegółowych informacji o konkursie wejdź na: www.roefs.pl/konkurs lub www.efs.gov.pl albo pisz na: konkurs@cpe.gov.pl.

Regulamin
Formularz zgłoszeniowy – Kategoria: Dorośli
Formularz zgłoszeniowy – Kategoria: Dzieci
Formularz zgłoszeniowy – Kategoria: Młodzież

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst