Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Informacja o pracy Urzędu

Aktualności

Szanowni Państwo, informujemy, że:

  • 7 stycznia 2022 r– Starostwo Powiatowe w Pruszkowie będzie nieczynne.

 

W związku ze stanem epidemii wprowadzone zostały ograniczenia dotyczące maksymalnej liczby klientów przebywających jednocześnie w salach obsługi: sala A – 14 osób, sala B – 10 osób oraz zakaz gromadzenia się w wiatrołapach.

Interesanci podczas przebywania w starostwie obowiązani są do stosowania zaleceń sanitarnych mających na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia, w szczególności do dezynfekcji rąk lub stosowania rękawiczek jednorazowych, zakrywania ust i nosa maseczką oraz do zachowania odpowiedniego dystansu do innej osoby – osoby niespokrewnione muszą utrzymywać między sobą odległość 1,5  metra. Z powodu ograniczeń dotyczących liczby osób mogących jednocześnie przebywać w budynku może zaistnieć konieczność oczekiwania na obsługę na zewnątrz budynku.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Jednocześnie zachęcamy do umawiania wizyt za pośrednictwem internetowego systemu rezerwacji wizyt dostępnego na stronie internetowej www.powiat.pruszkow.pl w zakładce: Mieszkańcy/zarezerwuj wizytę.

Dodatkowo, od niedawna, w ramach systemu QMS uruchomiona została aplikacja mobilna QMS.EVERYWHERE, która umożliwia pobranie biletu poza urzędem (jest dostępna na urządzeniach mobilnych z systemami operacyjnymi Android i iOS).

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst