Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Strażak Roku 2021

Aktualności

Dzisiaj w Komendzie Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Pruszkowie Grzegorz Kamiński Wicestarosta Pruszkowski, Członkowie Zarządu: Agnieszka Kuźmińska i Wojciech Herner oraz Rafał Sieradzki Przewodniczący Rady Powiatu Pruszkowskiego odznaczyli „Strażaka Roku 2021” – dowódcę sekcji asp. sztab. Andrzeja Lis za wzorową postawę w podejmowanych działaniach ratowniczo-gaśniczych, a także wkład w szkolenie nowych kadr pożarniczych na terenie Powiatu Pruszkowskiego.

Gratulujemy Panu Andrzejowi doskonałych osiągnięć zawodowych w pełnieniu funkcji Dowódcy Sekcji w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie, który jako Dowódca, wykazuje się odwagą i poświęceniem, szybko osiąga zamierzone cele taktyczne, a także jest gotowy do podejmowania trudnych decyzji i wyzwań.

Dziękujemy Panu za wzorową postawę w podejmowanych działaniach ratowniczo-gaśniczych, a także wkład w szkolenie nowych kadr pożarniczych na terenie Powiatu Pruszkowskiego.

Życzymy Panu wielu dalszych sukcesów zawodowych w pełnionej służbie, a także zdrowia oraz szczęścia w życiu osobistym. Niech wszystkie podejmowane decyzje i działania dają Panu satysfakcję, a nam, mieszkańcom Powiatu, rosnące poczucie bezpieczeństwa.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst