Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Zdrowa Niedziela – akcja bezpłatnych szczepień

Aktualności

Przypominamy, że już pojutrze, w niedzielę 7 listopada w godz. 10:00 – 17:00, odbędzie się akcja bezpłatnych szczepień przeciw grypie dla osób od 65 roku życia, finansowanych ze środków powiatu pruszkowskiego. Tego dnia będzie można zaszczepić się przeciw covid-19.

Na Zdrową Niedzielę po raz drugi zapraszają Krzysztof Rymuza, Starosta Pruszkowski i Rafał Sieradzki, Przewodniczący Rady Powiatu Pruszkowskiego.

W budynku Przychodni Specjalistycznej przy ul. Drzymały 19/21 w Pruszkowie, na osoby chętne do przyjęcia szczepionek będzie oczekiwał personel medyczny Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pruszkowie.

Szczepienia przeciw grypie

Skierowanie na szczepienie przeciw grypie nie jest wymagane. Do szczepień uprawnia wiek i miejsce zamieszkania. SPZZOZ nie prowadzi zapisów na ten dzień.

Jednocześnie przypominamy, że osoby urodzone nie później niż w 1946 r., mogą szczepić się przeciw grypie bezpłatnie w Szpitalu na Wrzesinie. Szczepionki fundowane są przez Ministerstwo Zdrowia. Szczepienia są wykonywane w każdy czwartek w godzinach 9.00-16.00 w Szpitalu Powiatowym w Pruszkowie ul. Armii Krajowej 2/4.

Zapisy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00 tel. 22 758 63 12.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst