Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Moja ekonomia społeczna – konkurs fotograficzny

Aktualności

Wydział Ekonomii Społecznej Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pod hasłem „MOJA EKONOMIA SPOŁECZNA”.

Konkurs ma charakter otwarty i może wziąć w nim udział każdy, kto zawodowo nie zajmuje się fotografią.

Organizatorzy zachęcają do udziału, pisząc w ogłoszeniu o konkursie:
Ekonomia społeczna jest wokół nas, wystarczy dobrze się rozejrzeć. Ciekawa i różnorodna. I tak naprawdę dla każdego z nas zupełnie… inna. To naturalne, bo każdy z nas odbiera ją w indywidualny sposób. Osobisty i emocjonalny. Jesteśmy ciekawi jaki wygląda Wasza ekonomia społeczna, co jest w niej dla Was ważne i jakich spraw dotyczy. Dlaczego się nią zajmujecie, w jaki sposób i co możecie nam o niej opowiedzieć. Sięgnijcie po aparat lub komórkę i przyślijcie nam zdjęcie swojej ekonomii społecznej.

Najlepsze prace, które wybierze Jury konkursu zostaną nagrodzone wartościowymi nagrodami. Dodatkowym wyróżnieniem będzie ich opublikowanie na stronie internetowej: https://mcps.com.pl/ oraz na profilu ekonomii społecznej na Mazowszu na Facebook-u: https://www.facebook.com/ekonomiaspolecznanamazowszu/. Wydrukowane prace będą wyeksponowane również na wystawie w przestrzeni publicznej.

Prace przyjmowane są od 27 września do 27 października 2021 r. Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej gali, która jest zaplanowana na 9 listopada br.

Regulamin konkursu na stronie: https://mcps.com.pl/wp-content/uploads/2021/09/regulamin-konkursu-foto-2021.pdf (link otwiera się w nowej zakładce).

Zapraszamy do udziału!

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst