Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Kierunek Tokio 2020

Aktualności

W miniony czwartek, tj. 1 lipca 2021 r., mieliśmy wielką przyjemność osobiście pożegnać Urszulę Łoś naszą koleżankę z Pruszkowa i Marlenę Karwacką na Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Dziewczyny będą dzielnie reprezentować nasze barwy narodowe w kolarstwie torowym kobiet. Towarzyszył im Daniel Meszka trener kadry narodowej oraz Lucjusz Kardaś mechanik/asystent.

W spotkaniu, które odbyło się w Starostwie Powiatowym w Pruszkowie, udział wzięli m.in.: Krzysztof Rymuza Starosta Pruszkowski, Artur Świercz Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Pruszkowskiego, Agnieszka Kuźmińska i Grzegorz Kamiński Członkowie Zarządu Powiatu Pruszkowskiego, Michał Landowski Sekretarz Powiatu Pruszkowskiego oraz Łukasz Borkowski Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Pruszkowie.

W trakcie spotkania poznaliśmy historię naszej reprezentacji oraz samego kolarstwa torowego. Słuchacze dowiedzieli się również wielu ciekawostek dotyczących tej właśnie dyscypliny sportowej.

Uwaga! Wszystkich sympatyków kolarstwa torowego oraz fanów Uli i Marleny zapraszamy do strefy kibica w LOFT food&music Pruszków już 2 sierpnia o godzinie 8:00, przy porannej kawie lub herbacie. A my już teraz mocno trzymamy kciuki.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst