Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Powiatowy Rzecznik Konsumentów dla młodzieży

Aktualności

Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Pruszkowie Marzena Bonikowska przygotowała cykl webinariów i warsztatów z zakresu prawa konsumenckiego specjalnie z myślą o uczniach szkół prowadzonych przez Powiat Pruszkowski. Na dzisiejsze spotkanie z młodzieżą w Liceum Ogólnokształcącym im. Tomasza Zana w Pruszkowie, po długim okresie obostrzeń sanitarnych, wybrał się Krzysztof Rymuza Starosta Pruszkowski, a także absolwent tejże właśnie szkoły.

Jeszcze w maju webinaria i warsztaty odbywały się w trybie on-line. Wówczas z prawem konsumenckim zapoznała się młodzież z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Pruszkowie. Z uwagi na powrót do zajęć stacjonarnych, w czerwcu spotkania odbywają się już bezpośrednio w szkołach. W dniach 7-8 czerwca 2021 r. Powiatowy Rzecznik Konsumentów prowadził warsztaty w Zespole Szkół im. Fridtjofa Nansena w Piastowie. Z kolei dziś i jutro zajęcia mają uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Tomasza Zana w Pruszkowie. Dzisiejsze spotkanie rozpoczął Krzysztof Rymuza Starosta Pruszkowski, który z nieukrywaną radością powitał młodych i ambitnych ludzi.

W niedalekiej przyszłości odbędą się także warsztaty dla uczniów pozostałych szkół Powiatu Pruszkowskiego. Z pewnością o tym poinformujemy.

 

 

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst