Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Utrudnienia na ul. Platanowej w gminie Nadarzyn

Aktualności

W związku z przebudową skrzyżowania dróg powiatowych nr 3101W i 3103W ul. Platanowej w Młochowie na terenie gminy Nadarzyn przewiduje się od 9 kwietnia utrudnienia w ruchu, które są związane z zamknięciem drogi nr 3103W w kierunku Woli Krakowiańskiej. Zgodnie z harmonogramem inwestycja zostanie zrealizowana do 23 kwietnia br. Pracę postępują zgodnie z planem.

Podczas najbliższych dni planuje się zamknięcie wlotu południowego drogi powiatowej nr 3103W. Roboty wykonywane w tym etapie będą obejmowały budowę pozostałej części wlotu południowego oraz części jezdni na wlocie północnym.

Dla ruchu zamknięty zostanie wlot południowy skrzyżowania oraz zostanie wyznaczony objazd do miejscowości Krakowiany. Na odcinku prowadzonych robót (ok. 20m) w rejonie rozbudowywanego skrzyżowania na wlocie północnym zostanie zawężona jezdnia do jednego pasa ruchu z kierowaniem ręcznym ruchu wahadłowego.

Trasa planowanego objazdu została poprowadzona drogami powiatowymi tj. drogą powiatową nr 3101W na wschód do miejscowości Parole, dalej drogą powiatową nr 3101W w kierunku południowym do miejscowości Garbatka i dalej droga powiatową nr 2849W w kierunku zachodnim do miejscowości Krakowiany. Część trasy objazdu w miejscowości Garbatka znajduje się na terenie powiatu piaseczyńskiego. Pozostała trasa objazdu znajduje się na terenie powiatu pruszkowskiego. Objazd z miejscowości Krakowiany do miejscowości Młochów został wyznaczony tą samą trasą co w przeciwnym kierunku.

Na czas rozbudowy skrzyżowania planowana jest zmiana trasy komunikacji autobusowej linii 733 oraz czasowa likwidacja przystanków autobusowych – przystanki Leśniczówka, Krakowiany, Wola Krakowiańska, Garbatka, Szeroka, Parole

Za utrudnienia przepraszamy!

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst