Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Etap drugi przebudowy ulicy Józefowskiej na terenie Gminy Brwinów

Aktualności

Ulica Józefowska na terenie Gminy Brwinów nadal jest w przebudowie. To już drugi etap prac, którego zakończenie planowane jest na połowę kwietnia. W sumie mieszkańcy będą mogli cieszyć się kilometrowym odcinkiem nowej nawierzchni drogi.

Po zakończeniu pierwszego etapu przebudowy drogi powiatowej nr 3110W ul. Józefowskiej od działki nr 38 do posesji nr 15 we wsi Koszajec o długości ok. 500 m, rozpoczęto realizację drugiego etapu, do wschodniej granicy działki nr 48 we wsi Krosna, co stanowi kolejne 500 m.

Zarząd Powiatu Pruszkowskiego, 5 marca br., podpisał umowę z firmą Falbruk Sp. z o.o. Sp. k. na wykonanie drugiego etapu prac. Zgodnie z jej zapisami, na realizację zadania wykonawca ma 42 dni, co oznacza, że zakończenie robót planowane jest na połowę kwietnia. W ramach inwestycji zostanie wykonana przebudowa  konstrukcji i nawierzchni jezdni, chodników i zjazdów oraz odwodnienie w formie rowów chłonno-odparowujących. Koszt realizacji drugiego etapu to 1 193 098,77 zł. Realizacja ww. inwestycji została dofinansowana z budżetu Gminy Brwinów na 2021 r. w kwocie 800 tys. zł.

Józefowska etap II

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst