Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Kadra w kadrze

Aktualności

W sobotę, 6 marca, o godzinie 18:00 w Centrum Handlowym Nowa Stacja w Pruszkowie odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy fotograficznej „Kadra w kadrze”, nad którą patronat honorowy objął Krzysztof Rymuza Starosta Pruszkowski.

Nie bez powodu miejscem wydarzenia jest Pruszków. To właśnie tu, w stolicy powiatu pruszkowskiego, znajduje się jedyny w Polsce kryty tor kolarski. To na nim każdego dnia trenują nasi sportowcy, na nim odbywają się zawody, podczas których możemy im kibicować. Ale kim są Ci młodzi ludzie? Na czym polega ten sport? Kto stoi za ich sukcesami? Na te pytania postanowili odpowiedzieć organizatorzy wystawy fotograficznej „Kadra w kadrze”:  Dorota Winiarska – pasjonatka tego sportu, a także Maciej Bochnowski – autor zdjęć.

Ideą wystawy jest pokazanie sylwetek naszych wybitnych kolarzy, wśród których mamy Mistrzów Świata, wielokrotnych Mistrzów Europy, zdobywców medali pucharów Europy i multimedalistów zawodów krajowych. Przybliżone zostaną też sylwetki zaplecza szkoleniowego – trenerów, mechaników i fizjoterapeutów, których praca skutecznie przyczynia się do sukcesów naszych sportowców.

Przypominamy! Uroczyste otwarcie wystawy odbędzie się 6 marca 2021 roku o godzinie 18:00, na 1 piętrze Centrum Handlowego Nowa Stacja w Pruszkowie. Imprezę poprowadzi znany dziennikarz telewizyjny i radiowy Adam Probosz.

Serdecznie zapraszamy!

B5_ZAPR_INT_KADRA_W_KADRZE

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst