Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Szczepienia przeciw Covid-19

Aktualności

W dniu 04.01.2021 do SPZZOZ w Pruszkowie dotarł pierwszy transport z 90 szczepionkami. O godzinie 10:00 pierwsza osoba z personelu Szpitala na Wrzesinie, uprawniona w „etapie 0”,  została zaszczepiona przeciw Covid-19.

W kolejnych dniach rozpoczną się szczepienia personelu podmiotów wykonujących działalność leczniczą, które zgłosiły chęć szczepienia w Szpitalu w Pruszkowie. Terminy szczepień dla poszczególnych placówek  będą ustalane w oparciu o harmonogram dostaw szczepionek. Zawiadomienia o terminie będą przekazywane drogą telefoniczną i mailową, z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem.

Informujemy, że termin zgłoszeń personelu medycznego i niemedycznego został wydłużony do 14 stycznia 2021 r. Za zebranie listy chętnych pracowników odpowiada pracodawca.

https://www.gov.pl/web/szczepimysie/szczepienie-personelu-medycznego–zapisy-przedluzone-do-14-stycznia

Szczepionki są dostarczane przez Agencję Rezerw Materiałowych w każdy poniedziałek do g. 13:00

Do 28.12.2020  do „etapu 0” w Narodowym Programie Szczepień zgłosiło się 135 osób personelu własnego oraz 1 498 osób z blisko 200 podmiotów leczniczych, praktyk lekarskich, aptek oraz pracowników Domów Pomocy Społecznej i Miejskich Ośrodków Pomocy Społecznej.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst