Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Konkurs dotacyjny dla NGO

Aktualności, NGO, Ogłoszenia

Rusza konkurs dotacyjny dla organizacji pozarządowych zaangażowanych w rozwijanie sportu dla osób z niepełnosprawnościami.

Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu ogłosił nabór wniosków do „Programu Upowszechniania Sportu Osób Niepełnosprawnych w 2021 r.”. Organizacje pozarządowe zajmujące się rozwijaniem sportu i kultury fizycznej wśród osób z niepełnosprawnościami przystępując do Programu mogą uzyskać pomoc dotacyjną, której celem jest wspieranie właśnie tego rodzaju działalności.

W celu zweryfikowania zgodności działań organizacji z założeniami programu dotacyjnego, przed wypełnieniem wniosku konkursowego należy zapoznać się z „Programem Upowszechniania Sportu Osób Niepełnosprawnych w 2021 r.”.  Pełną treść tego programu znaleźć można w komunikacie Ministerstwa pod linkiem:  https://www.gov.pl/web/sport/program-upowszechniania-sportu-osob-niepelnosprawnych-w-2021-r

Organizacje zainteresowane udziałem w Programie powinny wypełnić wniosek oraz związane z nim załączniki dostępne na stronie  wnioski.msit.gov.pl.   Wypełniony wniosek  i załączniki należy wysłać w wersji elektronicznej, w systemie Amodit,  na podany adres w nieprzekraczalnym terminie do dnia 21 grudnia 2020 r.

Rozstrzygnięcie naboru wniosków nastąpi do 15 lutego 2021 r.

Ewentualne pytania dotyczące szczegółów udziału w „Programie Upowszechniania Sportu Osób Niepełnosprawnych w 2021 r.” należy kierować do pracowników Departamentu Sportu dla Wszystkich w Ministerstwie Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, tel. 22 24 43 129 lub  22 24 43 105.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst