Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Dzień Pracownika Socjalnego

Aktualności

Dzień przed świętem pracownika socjalnego chcemy Państwu przedstawić Panią Katarzynę Borutę. Pani Katarzyna jest pracownikiem socjalnym zatrudnionym w naszym szpitalu na Wrzesinie. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że żyje swoją pracą i ją uwielbia. Zakres działań pracownika socjalnego zatrudnionego w szpitalu powinien być ograniczony przede wszystkim do sfery pracy socjalnej z pacjentem i jego rodziną. Jesteśmy przekonani, że Pani Katarzyna robi wiele, wiele więcej.

Dzisiaj za Jej profesjonalizm i zaangażowanie w wypełnianie obowiązków serce i zrozumienie dla drugiego człowieka, niespotykaną empatię oraz wrażliwość podziękowania złożyli Krzysztof Rymuza Starosta Pruszkowski, Grzegorz Kamiński Członek Zarządu Powiatu Pruszkowskiego oraz Agnieszka Kuźmińska Członek Zarządu Powiatu Pruszkowskiego.

Wiemy, że praca wszystkich ludzi związanych z szeroko pojętą pomocą społeczną jest niezwykle potrzebna, a zarazem bardzo trudna i wymagająca poświęcenia. Pracownicy zmagają się na co dzień z chorobami, biedą i odrzuceniem.
Dlatego już dzisiaj wiele ciepłych słów i podziękowań kierujemy do wszystkich pracowników socjalnych z terenu naszego powiatu zatrudnionych w:

– Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszkowie,
– ośrodkach pomocy społecznej,
– domach pomocy społecznej,
– szpitalach pruszkowskich,
– placówkach opiekuńczo-wychowawczych,
– Zespole Ośrodka Wsparcia w Piastowie,
– środowiskowych domach samopomocy.

Życzymy Wam satysfakcji i zadowolenia z pracy, ale przede wszystkim ludzkiej wdzięczności i poczucia dobrze wypełnionej misji.

BRX_1714

BRX_1717

BRX_1720

BRX_1732

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst