Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

InPost Urząd 24 – nowa usługa

Aktualności

Powiat Pruszkowski wychodząc na przeciw oczekiwaniom mieszkańców przygotował nową usługę InPost Urząd 24, która pozwala w prosty sposób usprawnić obieg dokumentów między mieszkańcami a urzędem, zwłaszcza w obecnej sytuacji, kiedy nie można – przy pomocy Elektronicznej Platformy Usług – uniknąć tradycyjnej wymiany dokumentów.

Chodzi m.in. o sprawy związane z zarejestrowaniem bądź wyrejestrowaniem pojazdu, wydaniem lub wymianą dokumentów komunikacyjnych (dowodu rejestracyjnego, karty pojazdu oraz tablicy rejestracyjnych), wydaniem profilu kandydata na kierowcę (PKK) czy zbyciem lub nabyciem pojazdu.

Aby załatwić sprawę urzędową w Starostwie Powiatowym w Pruszkowie przy pomocy Paczkomatu InPost, wystarczy wejśc na stronę https://inpost.pl/urzedy24, wypełnić formularz i zanieść dokumenty do wybranego przez siebie Paczkomatu na terenie miasta. Dokumenty od urzędu można odbierać z Paczkomatu, który znajduje się przy wejściu „A” Starostwa Powiatowego w Pruszkowie przy ul. Drzymały 30.

InPost -urząd24 obsługuje paczki o maksymalnych wymiarach  3 cm x 25 cm x 55 cm i maksymalnej wadze 1 kg w specjalnej cenie 5,99 zł. https://urzad24.inpost.pl/sppruszkow?target_location=PRU06M

Większe paczki można składać w systemie komercyjnym InPost w dowolnym paczkomacie na terenie kraju i przesyłać do paczkomatu PRU06M Drzymały 30, Pruszków. https://inpost.pl/wysylam-z-paczkomatu-do-paczkomatu

 

paczkomat_2

paczkomat_1

paczkomat_3
Zapraszamy do korzystania w nowej usługi!

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst