Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

KOMUNIKAT Punktu Kancelaryjnego

Aktualności

Punkt Kancelaryjny będzie zamknięty

Informujemy Państwa, że od 2 listopada 2020 r. Kancelaryjny Punkt Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Pruszkowie wstrzymuje w ograniczonym zakresie bezpośrednią obsługę interesantów do odwołania.
Rekomendowane sposoby komunikacji :
1.) Telefonicznie tel.: (22) 724-07-09 wew. 42, 37, 36, 35, 25
2.) Elektronicznie pzoongrodziski@pcprgrodzisk.pl lub e-PUAP Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Grodzisku Mazowieckim (/pcpr-grodzisk/skrytka)
3.) W formie tradycyjnej (papierowej za pośrednictwem poczty polskiej)
na adres Zespołu:
ul. Daleka 11, 05-825 Grodzisk Mazowiecki.
4.) Wnioski oraz dokumenty można składać w skrzynce znajdującej się przed wejściem do Zespołu oraz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Grodzisku Mazowieckim.
5.) Doręczanie legitymacji dokumentujących niepełnosprawność albo stopień niepełnosprawności oraz kart parkingowych jest możliwe na wniosek osób niepełnosprawnych za zwrotnym potwierdzeniem odbioru przez operatora pocztowego zgodnie z poleceniem Wojewody Mazowieckiego z dnia 2 kwietnia 2020 r. WN.- I.9532.15.2020.
6.) Poświadczanie przez pracowników dokumentów „za zgodność z oryginałem” jest możliwe po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się z pracownikiem przy zachowaniu obowiązującego reżimu sanitarnego, tj.:
– obowiązkowe noszenie maseczek zasłaniających usta i nos,
– dezynfekcja rąk na terenie jednostki (dozownik z płynem usytuowany jest przed wejściem do jednostki).

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst