Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Trwa budowa hali praktyk

Aktualności, Gospodarka i inwestycje

image001

Kilka dni temu rozpoczęła się budowa hali praktyk szkolnych z zapleczem dydaktycznym i szatniowo-sanitarnym przy Zespole Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Pruszkowie.
Koszt tej bardzo potrzebnej dla naszych uczniów inwestycji wyniesie 4.643.615,37 zł.

W nowym budynku powstanie hala warsztatów szkolnych z zapleczem szatniowo – sanitarnym i sale do zajęć dydaktycznych oraz zaplecze szatniowo – sanitarne dla boiska szkolnego.

Na parterze budynku usytuowane będą pomieszczenia szatniowo – sanitarne, na piętrze umieszczono zostaną dwie pracownie na 15 osób każda, służące zamiennie jako sala zajęć lub sala zajęć komputerowych i zaplecze sanitarne. Parter i piętro połączony zostanie za pomocą klatki schodowej wyposażonej w windę hydrauliczną dla osób niepełnosprawnych.

W części środkowej budynku umieszczona zostanie hala warsztatowa z trzema podnośnikami, w tym jednym czterokolumnowym. W części północnej budynku powstanie zaplecze szatniowo – sanitarne dla boiska składające się z dwóch szatni ogólnego przeznaczenia, umywalni, szatni dla osoby niepełnosprawnej oraz magazynów połączonych funkcjonalnie z częścią warsztatową.

Realizacja zadania inwestycyjnego będzie odbywać się przy funkcjonującej placówce szkolnej.
Inwestycja powinna być ukończona pod koniec lipca 2021 r.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst