Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Prace modernizacyjne w szkołach powiatowych

Aktualności, Edukacja i sport
W szkołach prowadzonych przez powiat pruszkowski cały czas realizowane są mniejsze i większe inwestycje, które pomagają usprawnić funkcjonowanie placówek.
W kotłowni w Zespole Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Pruszkowie rozpoczęto prace remontowe polegające na wymianie istniejącego zepsutego kotła niskotemperaturowego na kocioł gazowy kondensacyjny wraz z dostosowaniem technologii kotłowni. Jest to rozwiązanie bardziej ekonomiczne i pozwoli znacznie zmniejszyć ilość zanieczyszczeń emitowanych do atmosfery.
  • Koszt inwestycji: 210 945,00 zł
  • Termin realizacji: 30 października 2020 r.

Z kolei przy bramie wjazdowej do garażu Liceum Ogólnokształcącego im. T. Zana w Pruszkowie od ulicy Kościuszki został zamontowany neon ostrzegający o samochodach wyjeżdżających z garażu dla zwiększenia bezpieczeństwa przechodniów. Uporządkowaliśmy także działkę na terenie liceum – jest ona teraz dostosowana do potrzeb użytkowników szkoły. Zakres prac obejmował:

  • rozbiórkę oraz wywóz pozostałości po fundamentach budynków
  • utwardzenie powierzchni terenu
  • budowę systemowego ogrodzenia panelowego oraz zakup i montaż bramy wjazdowej przesuwnej (z napędem elektrycznym) w miejscu istniejącego zjazdu
  • zakup i montaż furtki w istniejącym ogrodzeniu

 

Projekt bez tytułu(420)

Projekt bez tytułu(419)

Projekt-bez-tytułu4231_1313x930_acf_cropped

Projekt bez tytułu(424)

Projekt bez tytułu(421)

Projekt bez tytułu(422)

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst