Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Poznaj ptaki powiatu pruszkowskiego

Aktualności

Po sukcesie Zimowego Ptakoliczenia, mamy wielką przyjemność zaprosić Wszystkich Mieszkańców Powiatu Pruszkowskiego na edycję letnią.
Tym razem nie liczymy, ale za to skupimy się na obserwacji naszych skrzydlatych przyjaciół – a ciekawostki na temat ich życia i zwyczajów przedstawią Nam ornitolodzy z @Pruszkowska Grupa OTOP.

Wydarzenie rozpoczniemy wernisażem wystawy „Poznaj ptaki powiatu pruszkowskiego”. Na obszarze powiatu pruszkowskiego spotkać można ponad 200 gatunków ptaków, wybrane spośród nich 20 gatunków — fascynujących swym upierzeniem, trybem życia oraz niezwykłymi przystosowaniami do środowiska — znalazło miejsce na wystawie.
A po wernisażu wyruszamy na spacer z przewodnikiem OTOP po Parku Potulickich.

Informacje organizacyjne:
Spotykamy się 26 lipca (niedziela) o godz. 8:45 przy Domu pod Bocianem (ul. Kraszewskiego 18) – każdy z uczestników wypełnia obowiązkowe oświadczenie. Maksymalna liczba uczestników wynosi 150 osób – decyduje kolejność podpisania oświadczenia. Zgodnie z zaleceniem Głównego Inspektora Sanitarnego warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest zakrycie ust i nosa. Wstęp oczywiście wolny!

Do zobaczenia!

 

26 VII 2020

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem

Regulamin – wernisaż + spacer ornitologiczny 26.07.2020 r.

 

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst