Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Sprzęt komputerowy, oprogramowania i szkolenia dla L.O im. Tadeusza Kościuszki

Aktualności

Dzisiaj Krzysztof Rymuza Starosta Pruszkowski, Agnieszka Kuźmińska Członek Zarządu Pruszkowskiego oraz Lidia Truszkowska Skarbnik Powiatu Pruszkowskiego podpisali umowę o partnerstwie na rzecz realizacji Projektu pt. „Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 .

Celem nowego projektu jest przygotowanie szkół, nauczycieli oraz uczniów do nauki zdalnej poprzez zakup niezbędnego sprzętu, oprogramowania i przeprowadzenie szkoleń. W naszym powiecie takie wsparcie nauki zdalnej trafi do Liceum Ogólnokształcącego imienia Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie.

Zakupiony sprzęt wraz z oprogramowaniem zostanie przekazany na własność organom prowadzącym szkoły, które zostaną zobowiązane do jego utrzymania przez okres 5 lat od daty zakończenia projektu.

W spotkaniu udział wzięli: Mirosław Krusiewicz dyrektor Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu, Janina Ewa Orzełowska Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego i Elżbieta Lanc Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego.

 

Projekt bez tytułu(352)

Projekt bez tytułu(350)Projekt bez tytułu(351)Projekt bez tytułu(353)

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst