Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Salon Poezji K40 – zapraszamy do oglądania!

Aktualności, wydarzenia

Stowarzyszenie K40 oraz Krzysztof Rymuza Starosta Pruszkowski zapraszają Państwa do oglądania Salonu Poezji K40 pt. „Młynarski”, który został nagrany w Nadarzyńskim Ośrodku Kultury i wyemitowany przez Telewizję Kablową Tel-Kab z okazji jubileuszu samorządności w Polsce.

Usłyszycie w w nim  utwory Wojciecha Młynarskiego i wybór tego twórcy to nie przypadek. Wojciech Młynarski, to ważna postać dla Naszej Małej Ojczyzny, absolwent Liceum im. Tomasza Zana w Pruszkowie, baczny obserwator przemian w Polsce na przestrzeni lat, a jego jakże celne spostrzeżenia znalazły odzwierciedlenie w piosenkach, których jest twórcą. I co więcej, są nadal bardzo aktualne!
Posłuchajcie utworów takich jak: „Jeszcze w zielone gramy”, czy „Polska miłość” w wykonaniu artystów z Teatru Ateneum: Krzysztofa Tyńca i Katarzyny Łochowskiej, przy akompaniamencie Marcina Mazurka

Zachęcamy do oglądania ( nagranie poniżej) z nadzieją, że już niedługo będziemy mogli spotkać na widowni,  podziwiając artystów Salonów Poezji na deskach sceny.

 

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst