Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Salon Poezji powraca!

Aktualności

Stowarzyszenie K40 oraz Krzysztof Rymuza Starosta Pruszkowski zapraszają na Salon Poezji K40 pt. „Młynarski”, który został nagrany w Nadarzyńskim Ośrodku Kultury i zostanie wyemitowany przez Telewizję Kablową Tel-Kab z okazji jubileuszu samorządności w Polsce.

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa na Salon Poezji Stowarzyszenia K40, który powstał z okazji jubileuszu samorządności w Polsce. Podczas Salonu usłyszycie utwory Wojciecha Młynarskiego i wybór tego twórcy to nie przypadek. Wojciech Młynarski, to ważna postać dla Naszej Małej Ojczyzny, absolwent Liceum im. Tomasza Zana w Pruszkowie, baczny obserwator przemian w Polsce na przestrzeni lat, a jego jakże celne spostrzeżenia znalazły odzwierciedlenie w piosenkach, których jest twórcą. I co więcej, są nadal bardzo aktualne!
Usłyszymy utwory takie jak: „Jeszcze w zielone gramy”, czy „Polska miłość” w wykonaniu artystów z Teatru Ateneum: Krzysztofa Tyńca i Katarzyny Łochowskiej, przy akompaniamencie Marcina Mazurka.
Salon Poezji będzie można obejrzeć w naszej lokalnej Telewizji Tel-Kab:

  • premierowo 30 maja, w sobotę o godzinie 17:30
  • i 31 maja w niedzielę o 13:00 i 17:30

Zapraszam Państwa przed telewizory, z nadzieją, że już niedługo będziemy mogli spotkać na widowni,  podziwiając artystów Salonów Poezji na deskach sceny.

 

Salon Poezji K40 - grafika FB

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst