Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Funkcjonowanie Szpitala Powiatowego i Przychodni Specjalistycznej przy ulicy Drzymały w Pruszkowie

Aktualności

Drodzy Mieszkańcy,
mamy dla Was kilka dobrych informacji jeśli chodzi o funkcjonowanie SPZZOZ w Pruszkowie:

  • swoją działalność wznowił Oddział Ginekologiczno-Położniczy oraz Oddział Chirurgii Ogólnej w Szpitalu Powiatowym na Wrzesinie.
    Szpital przywraca swoją działalność w pełnym zakresie zakontraktowanym w NFZ.
    Zapraszamy na zabiegi planowe, które z powodu epidemii zostały ograniczone.
  • z kolei Oddział Położniczy Szpitala Powiatowego zaprasza wszystkie przyszłe mamy. Czeka na Was wykwalifikowana kadra położnych i lekarzy, którzy zapewnią Wam fachową i komfortową opiekę oraz w pełni wyposażone sale porodowe.
    przejdź do strony szpitala
  • także Przychodnia Specjalistyczna przy ulicy Drzymały 19/21 stopniowo wznawia swoją działalność:                                                                                                                                                                                    – wznowione zostały świadczenia z zakresu rehabilitacji – na początku odbywają się wizyty, które są kontynuacją rehabilitacji rozpoczętej przed przerwą w funkcjonowaniu przychodni.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     – Pracownicy przychodni kontaktują się ze wszystkimi osobami, które czekają na kontynuację rozpoczętej rehabilitacji.
  • od 18 maja wznowione zostaną pozostałe świadczenia w ramach Centrum Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej – w pierwszej kolejności umawiane będą wizyty pierwszorazowe, których nie udało się zrealizować z powodu sytuacji związanej z epidemią koronawirusa – również i tutaj pracownicy przychodni skontaktują się z Państwem.

Wszystkie wizyty odbywają się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności i według zaleceń Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Pruszkowie oraz przy ograniczonej liczbie osób.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst