Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Akcja „Pies Miesiąca”

Aktualności

Los zwierząt leży na sercu wielu osobom dobrej woli. Nawet najlepsze warunki nie zastąpią zwierzakom ciepłego domu i przyjaznej dłoni człowieka – dlatego pragniemy zaprosić Państwa do „adopcji” zwierząt, dzięki której każdy będzie mógł znaleźć wiernego, czworonożnego przyjaciela. Aby to ułatwić, Pruszkowskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt działające na terenie naszego powiatu zachęca do zapoznawania się z regularnymi ogłoszeniami dotyczącymi adopcji zwierząt. Na łamach naszej strony internetowej oraz na powiatowym Facebook’u będziemy prezentować wybrane przez stowarzyszenie psy i koty, które już wkrótce mogą stać się Państwa przyjaciółmi.

Pies kwietnia to Fafik.

Taki bidulek czeka na kochający dom. Fafik nie miał łatwego życia, ale teraz musi być już tylko lepiej. Psiak ma zaćmę i niewiele widzi, ale słuch i węch ma doskonały, co pozwala mu bardzo dobrze odnaleźć się w życiu.
Pierwsze tygodnie spędził schowany w budzie, dziś merda ogonem na widok człowieka.
Fafik chętnie wychodzi na wybieg i był już nawet na spacerze!
Fafinio jest delikatny i nieufny w pierwszych kontaktach, potrzebuje chwili by przyzwyczaić się do sytuacji i otoczenia.
Złoty pies, który musi zaufać człowiekowi na nowo. Nie zna zasad czystości i ma około 10 lat, ale nie niszczy i idealnie się sprawdzi jako psiak dla spokojnego opiekuna, który lubi pospacerować dookoła domu. Zna budę i chętnie się w niej chowa, więc może własne podwórko z możliwością wejścia do domu? Czy znajdzie się dobra dusza, która go pokocha i pozwoli dożyć ostatnich dni?

Mamy świadomość, że adopcja „takiego” psa nie będzie łatwa, skoro młode i zdrowe psiaki nadal czekają na dom w boksach, ale wierzymy, że się uda! 


Pies waży około 15 kg i sięga poniżej kolana.

Chip: tak
Szczepienia: tak
Kastracja: W trakcie

Stosunek do dzieci: w trakcie weryfikacji
Stosunek do psów: pozytywny
Stosunek do kotów: nieznany

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt tel. 698-940-045. 

 

pies miesiąca kwiecień

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst