Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Ozonator dla Szpitala Powiatowego na Wrzesinie

Aktualności

17 kwietnia dwaj sponsorzy z gminy Raszyn: Waldemar Gajewski – przedsiębiorca i pomysłodawca wsparcia oraz Rafał Sieradzki – radny powiatowy z Koalicji Obywatelskiej przekazali na rzecz Szpitala Powiatowego w Pruszkowie na Wrzesinie ozonator, którym można bardzo szybko sterylizować pomieszczenia, aby zatrzymać rozwój i pozbyć się bakterii, wirusów i grzybów.

Przekazanie i ustalenie potrzeby zakupu takiego urządzenia koordynował Grzegorz Kamiński Członek Zarządu Powiatu Pruszkowskiego.
Sprzęt w imieniu szpitala odbierali: Krzysztof Rymuza Starosta Pruszkowski, Elżbieta Makulska – Gertruda Dyrektor Szpitala, Krzysztof Pastewka Zastępca Dyrektora ds. Lecznictwa i Małgorzata Dawidowska Zastępca Dyrektora ds. Pielęgniarek i Położnych.

Pomysłodawcy i fundatorzy zakupu chcą przyczynić się do walki z pandemią COVID-19 wspomagając pierwszą linię frontu, na której stoją lekarze, pielęgniarki i cały personel medyczny.

Cała „operacja” odbyła się zgodnie z zasadami indywidualnej ochrony i wytycznymi na temat kontaktów międzyludzkich w czasie epidemii.

Urządzenie wykonała firma z terenu gminy Raszyn.

Projekt bez tytułu(208) Projekt bez tytułu(205) Projekt bez tytułu(204)

Projekt bez tytułu(206)

Projekt bez tytułu(207)

 

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst