Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Akcja „Kot miesiąca”

Aktualności

Los zwierząt leży na sercu wielu osobom dobrej woli. Nawet najlepsze warunki nie zastąpią zwierzakom ciepłego domu i przyjaznej dłoni człowieka – dlatego pragniemy zaprosić Państwa do „adopcji” zwierząt, dzięki której każdy będzie mógł znaleźć wiernego, czworonożnego przyjaciela. Aby to ułatwić, Pruszkowskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt działające na terenie naszego powiatu zachęca do zapoznawania się z regularnymi ogłoszeniami dotyczącymi adopcji zwierząt. Na łamach naszej strony internetowej oraz na powiatowym Facebook’u będziemy prezentować wybrane przez stowarzyszenie psy i koty, które już wkrótce mogą stać się Państwa przyjaciółmi.

Kot lutego to Bona. Gdyby komuś marzyła się starsza już, choć nadal pełna energii, dostojna i czarna dama to polecamy Bonę !
Bona ma około 12 lat, jest zdrowa, szczepiona, testy ujemne, kastrowana, z kotami dogaduje się na swoich warunkach. Obecnie mieszka w Domu Tymczasowym, gdzie ma 10 innych kotów i jedne lubi inne nie, takie prawo kociej Królowej . Koteczka jest na początku nieśmiała wobec obcych, więc będzie potrzebowała chwili, żeby odnaleźć się w nowych warunkach.
Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.
Kontakt w sprawie adopcji: tel. 601355428.

 

 

kot miesiąca marzec

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst