Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Akcja „Pies miesiąca”

Aktualności

Los zwierząt leży na sercu wielu osobom dobrej woli. Nawet najlepsze warunki nie zastąpią zwierzakom ciepłego domu i przyjaznej dłoni człowieka – dlatego pragniemy zaprosić Państwa do „adopcji” zwierząt, dzięki której każdy będzie mógł znaleźć wiernego, czworonożnego przyjaciela. Aby to ułatwić, Pruszkowskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt działające na terenie naszego powiatu zachęca do zapoznawania się z regularnymi ogłoszeniami dotyczącymi adopcji zwierząt. Na łamach naszej strony internetowej oraz na powiatowym Facebook’u będziemy prezentować wybrane przez stowarzyszenie psy i koty, które już wkrótce mogą stać się Państwa przyjaciółmi.

Pies stycznia to Rex. Jak na załączonym zdjęciu widać, Rex to elegant odziany w czarny garnitur! Jego wygląd dopełniają białe dodatki, co tworzy piękną, klasyczną całość. W obecności Rexa każdy ludzki Pan nabierze wysublimowanego charakteru, +10 do ogólnej prezencji. A co?! Drogi Panie (ludzki), szukasz psa, który jest grzeczny, zachowuje czystość, panuje nad emocjami? Takiego, który chętnie pobiega z Tobą rano w parku? A wieczorem będziesz mógł go zabrać wraz ze swoimi przyjaciółmi do pizzeri? Rex pokocha wspólne spędzanie czasu. Kiedy będzie trzeba, będzie duszą towarzystwa. A gdy będziesz potrzebował wytchnienia, Rex ukoi Twe nerwy i skołatane serce w domowym zaciszu. Rex to przyjaciel na całe życie. Ale czy jesteś godzien tej przyjaźni?
Warunki boksowe mu bardzo nie służą. Ma olbrzymi potencjał ale przez nadmiar schroniskowych bodźców jego stan psychiczny pogarsza się…
Rexi najpewniej był kiedyś w domu. Jaka jest jego historia?
Nigdy nam nie opowie, ale my opowiadamy mu co dzień o domu, który gdzieś na niego czeka.
Psiak dobrze znosi wizyty weterynarza, ładnie chodzi na smyczy. Dobrze komunikuje się z ludźmi. Nie wykazuje żadnych zachowań niepożądanych dla potencjalnych adoptujących.
Nasz czarny Pan to nie jest tzw. „trudna adopcja”, „ciężki przypadek”. Rex to wyjątkowo adopcyjny pies!
Ale czarny…I dość duży…
Takie psy nie są miłe dla oka…
Chłopak waży ok 20 kg i sięga powyżej kolana. Jest kilkuletnim, zdrowym psem.
Stosunek do dzieci: pozytywny
Stosunek do psów: w trakcie weryfikacji
Stosunek do kotów: nieznany
Szczepienia: tak
Odrobaczenie: tak
Chip: w trakcie
Kastracja: w trakcie
Kontakt w sprawie poznania Rexa:
tel: 698940045
 pies styczeń

 

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst