Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Orszak Trzech Króli w Pruszkowie !

Aktualności, wydarzenia

Zapraszamy wszystkich Mieszkańców Powiatu Pruszkowskiego do dołączenia do Orszaku Trzech Króli, który 6 stycznia przejdzie ulicami Pruszkowa. Jest to niezwykłe przedstawienie Jasełek w lokalnej przestrzeni, które tworzą rodziny, szkoły, nauczyciele, sąsiedzi.

Wzięcie udziału w Orszaku Trzech Króli to niesamowite przeżycie szczególnie dla najmłodszych. Jest to wydarzenie, które podtrzymuje tradycję, edukuje i zbliża do siebie ludzi.

Jak co roku zaplanowane zostało przejście barwnego korowodu. Będziemy mieli okazję spotkać króla azjatyckiego, króla afrykańskiego i europejskiego ze swoją świtą. Obejrzymy scenki odgrywane na mansjonach, przejdziemy przez bramę do niebios, odwiedzimy Betlejem, spotkamy groźne diabły i króla Heroda szukającego małego Jezusa. Dopełnieniem tego oczywiście będzie wspólne kolędowanie.

Wyruszamy o godzinie 12:00 z Parku Potulickich, zbiórka zaplanowana jest przy studni oligoceńskiej na ul. Lipowej. Przejdziemy ulicami: Lipową, Kopernika, pl. Jana Pawła II i Niecałą do Pałacyku Sokoła.

Bądźmy tego dnia razem!

Serdecznie Państwa zapraszamy!

 

orszak 3 króliZałącznik nr 2Trasa Orszaku Trzech Kroli 2020 Pruszkow 20191230 Załącznik nr 4Trasa Orszaku Trzech Kroli 2020 Pruszkow 20191230 Załącznik nr 1 Trasa Orszaku Trzech Kroli 2020 Pruszkow 20191230

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst