12 Międzynarodowy Kiermasz Dobroczynny

Aktualności, wydarzenia

Stowarzyszenie „Szlakiem Tęczy” znalazło się w gronie 25 organizacji z Polski, które w dniu 8 grudnia 2019 wezmą udział w 12 Międzynarodowym Kiermaszu Dobroczynnym w Hotelu Marriott.

 

Podczas Kiermaszu będą zbierane fundusze dla wybranych organizacji charytatywnych w Polsce. Będzie to też wspaniała okazja do zaprezentowania się międzynarodowej społeczności, biorącej udział w Kiermaszu, a także możliowść zaprezentowania na Kiermaszu rękodzieła świątecznego.
Stowarzyszenie zaprasza swoich przyjaciół i wolontariuszy do włączenia się do prac ręcznych i wykonania na Kiermasz w Hotelu Marriot pięknych ozdób świątecznych na rzecz Stowarzyszenia „Szlakiem Tęczy”.
Warsztaty na których wykonywane będą ozdoby odbędą się w sali Stowarzyszenia w Ruścu. Pierwsze Warsztaty 23 listopada godz. 15 00; drugie warsztaty – anielskie 30 listopada godz. 9:00.

Zaproszenie Stowarzyszenia „Szlakiem Tęczy” do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, to następstwo złożenia wniosku, który został rozpatrzony pozytywnie, dzięki czemu zostało ono zaproszone do grona beneficjentów SHOM (Stowarzyszenie Małżonków Szefów Misji Dyplomatycznych).

str