Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

12 Międzynarodowy Kiermasz Dobroczynny

Aktualności, wydarzenia

Stowarzyszenie „Szlakiem Tęczy” znalazło się w gronie 25 organizacji z Polski, które w dniu 8 grudnia 2019 wezmą udział w 12 Międzynarodowym Kiermaszu Dobroczynnym w Hotelu Marriott.

 

Podczas Kiermaszu będą zbierane fundusze dla wybranych organizacji charytatywnych w Polsce. Będzie to też wspaniała okazja do zaprezentowania się międzynarodowej społeczności, biorącej udział w Kiermaszu, a także możliowść zaprezentowania na Kiermaszu rękodzieła świątecznego.
Stowarzyszenie zaprasza swoich przyjaciół i wolontariuszy do włączenia się do prac ręcznych i wykonania na Kiermasz w Hotelu Marriot pięknych ozdób świątecznych na rzecz Stowarzyszenia „Szlakiem Tęczy”.
Warsztaty na których wykonywane będą ozdoby odbędą się w sali Stowarzyszenia w Ruścu. Pierwsze Warsztaty 23 listopada godz. 15 00; drugie warsztaty – anielskie 30 listopada godz. 9:00.

Zaproszenie Stowarzyszenia „Szlakiem Tęczy” do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, to następstwo złożenia wniosku, który został rozpatrzony pozytywnie, dzięki czemu zostało ono zaproszone do grona beneficjentów SHOM (Stowarzyszenie Małżonków Szefów Misji Dyplomatycznych).

str

 

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst