Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

„Kot Miesiąca” – przygarnij zwierzaka z Pruszkowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt

Aktualności

Los zwierząt leży na sercu wielu osobom dobrej woli. Nawet najlepsze warunki nie zastąpią zwierzakom ciepłego domu i przyjaznej dłoni człowieka – dlatego pragniemy zaprosić Państwa do „adopcji” zwierząt, dzięki której każdy będzie mógł znaleźć wiernego, czworonożnego przyjaciela. Aby to ułatwić, Pruszkowskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt działające na terenie naszego powiatu zachęca do zapoznawania się z regularnymi ogłoszeniami dotyczącymi adopcji zwierząt. Na łamach naszej strony internetowej oraz na powiatowym Facebook’u będziemy prezentować wybrane przez stowarzyszenie psy i koty, które już wkrótce mogą stać się Państwa przyjaciółmi. 

 Kot listopada to Cruella, kotka bardzo specyficzna i dość dziwna historia… Kotka znaleziona jakiś czas temu pozostawiona w kontenerku przed klatką schodową przy bloku na ul. Wojska Polskiego w Pruszkowie. Stała tam kilka godzin.. Ewidentnie domowa, ale dość agresywna, czyżby ktoś sobie nie poradził z jej charakterem i wyrzucił jak śmiecia? Gryzła? Drapała? Niestety tego się pewnie nie dowiemy. Może ktoś zapomniał kota? Może ktoś się wyprowadzał? A może właściciel trafił do szpitala albo zmarł?
Kotka była wykastrowana, brak chipa, ma około 3 może 4 lata, jest zestresowana ale będzie fajnym kotem w odpowiednim domu który da jej na to szansę. To pilna zadbana, zdrowa koteczka, chętnie bawi się piłeczką, ale jeszcze nie wiemy jak z innymi kotami.  Pozwalamy jej oswoić się z nowym miejscem i obecnością naszych kotów, ale wita się z nami miaucząc, zachęca do kontaktu. Może jednak ktoś ją rozpoznaje i pomoże nam ustalić jej historie… To kolejne porzucenie kota w transporterze…
Kontakt w sprawie adopcji 601 355 428
Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

 

Bambosz(1)

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst