Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

„Pies Miesiąca” – przygarnij zwierzaka z Pruszkowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt

Aktualności

Los zwierząt leży na sercu wielu osobom dobrej woli. Nawet najlepsze warunki nie zastąpią zwierzakom ciepłego domu i przyjaznej dłoni człowieka – dlatego pragniemy zaprosić Państwa do „adopcji” zwierząt, dzięki której każdy będzie mógł znaleźć wiernego, czworonożnego przyjaciela. Aby to ułatwić, Pruszkowskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt działające na terenie naszego powiatu zachęca do zapoznawania się z regularnymi ogłoszeniami dotyczącymi adopcji zwierząt. Na łamach naszej strony internetowej oraz na powiatowym Facebook’u będziemy prezentować wybrane przez stowarzyszenie psy i koty, które już wkrótce mogą stać się Państwa przyjaciółmi. 

 

Pies listopada to Bambosz, psiak, któremu los spłatał żart i podarował łapki od innego pieska. Bambi trafił do Pruszkowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt  pod koniec sierpnia. Piesek choć mały pokazał już swój DUŻY charakterek. Powiedzenie mały, ale wariat ma znaczenie. Bambosz to bardzo pozytywny pies! Kocha ludzi, ale w sytuacjach dla siebie niekomfortowych potrafi pokazać zęby. Kiedy Bambosz się denerwuje? Ano wtedy, gdy coś nie jest po jego myśli. Podczas żartów zdarza mu się niewłaściwie zareagować, ale gdy zaufa człowiekowi takie rozwiązania sytuacji przychodzą mu rzadziej do głowy.
Bambolek to mały, długi piesek, który waży ok 10 kg. Ma piękną sierść o ciekawym umaszczeniu.
Bambosz uwielbia głaskanie, przytulanie, jakikolwiek kontakt z człowiekiem. Chętnie korzysta z ludzkich kolan. Przepada za wylegiwaniem na łóżku i zdarzały mu się również drzemki na biurku w biurze Stowarzyszenia. A co! Bambi jest posłuszny i bardzo chce się dogadać z człowiekiem. Czasem nie wie jak, ale chce – a to najważniejsze. Ten cudowny długowłosy skrócony border ( ?! ) wciąż czeka na miłość!

Stosunek do dzieci: pozytywny, ale przez reakcje Bambosza nie polecana jest adopcja do domu z małymi dziećmi.
Stosunek do innych psów: raczej pozytywny
Stosunek do kotów: nieznany

Szczepienie: tak
Chip: tak
Kastracja: w trakcie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: 698940045 lub adopcje@psnrz.org.pl.

Obowiązuje procedura adopcyjna

 

  1

Fot. Wojciech Koziara

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst