Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

V Wystawa Psów Rasowych w Pruszkowie

Aktualności, wydarzenia

Prawie 200 różnych ras mogli podziwiać odwiedzający wystawę „Cztery łapy na jesień”. Wydarzenie odbyło się w weekend 26-27 października w Pruszkowie.

W hali toru kolarskiego Arena w Pruszkowie zebrali się hodowcy i pasjonaci psów rasowych. Była to świetna okazja do wymiany doświadczeń, rozmów między hodowcami i miłośnikami poszczególnych ras. Z kolei dla tych, którzy nie podjęli jeszcze decyzji o wyborze rasy nadarzyła się doskonała sposobność, żeby dowiedzieć się jaki pies będzie dla nich najlepszy, czy na pewno ten, który im się podoba będzie również pod względem charakteru, usposobienia i naturalnych predyspozycji najbardziej odpowiedni dla nich i ich rodziny.  W wystawie udział wzięło prawie 1300 psów, odwiedzający mogli podziwiać rasy nietypowe, których na co dzień nie spotyka się na ulicy. Można było także przyjrzeć się pracy, jaką wkładają opiekunowie czworonogów w ich wychowanie i wygląd, szczególnie było to widoczne przy przedstawicielach ras długowłosych.

Nagrodę właścicielowi zwycięzcy całej wystawy wręczył Krzysztof Rymuza Starosta Powiatu Pruszkowskiego, a nagrodzony to Chart Afgański Alphaville’s Flash Cash and Thunder.

Organizatorem wystawy był Związek Kynologiczny w Polsce, a dokładnie Oddział w Piasecznie. Wspomniany piaseczyński oddział rozpoczął swoją działalność od organizacji I Krajowej Wystawy Psów Rasowych w listopadzie 2017 roku, wystawa w Pruszkowie była już piątą edycją tego wydarzenia.

Projekt bez tytułu(6)Projekt bez tytułu(11)Projekt bez tytułu(7)Projekt bez tytułu(13)Projekt bez tytułu(12)Projekt bez tytułuProjekt bez tytułu(9)Projekt bez tytułu(8)Projekt bez tytułu(5)Projekt bez tytułu(3)Projekt bez tytułu(2)Projekt bez tytułu(1)Projekt bez tytułu(4)Projekt bez tytułu(10)

 

 

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst