Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Utrudnienia przy rozbudowie ulicy Gomulińskiego w Pruszkowie

Aktualności

Rozpoczynają się prace związane z rozbudową ulicy Gomulińskiego w Pruszkowie. Dla mieszkańców będzie się to wiązało z niewielkimi utrudnieniami.

 

Wykonawca, firma P.P.U.H Efekt informuje, że w związku z przebudową ul. Gomulińskiego na odcinku od tunelu do drogi, od 28 października do 9 listopada ulica będzie zamknięta dla ruchu kołowego. Zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu, zgodna z zatwierdzonym projektem.

W zakres prac wejdzie wykonanie fragmentu jezdni, chodnika, zjazdu w ul. Przytorową, oraz pobocza gruntowego. Odcinek, na którym zostaną wykonane prace jest niewielki, ale niezbędny do  połączenia ul. Gomulińskiego z tunelem wybudowanym w ciągu ul. Działkowej.

Rozbudowa jest konsekwencją podpisanej 16 października br. umowy na realizację rozbudowy ul. Gomulińskiego (drogi powiatowej nr 3124W)  w Pruszkowie. Umowa została zawarta pomiędzy Powiatem Pruszkowskim a firmą P.P.U.H. EFEKT Sp. z o.o. w ramach zadania budżetowego pn.: Przebudowa drogi nr 3124W – ul. Solidarności w Parzniewie oraz ul. Gomulińskiego w Pruszkowie.

 

Untitled_25102019_082013-obrócony

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst