Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Społecznik Roku 2019 – konkurs tygodnika Newsweek Polska

Aktualności, Kultura
Znają Państwo osobę, która bezinteresownie działa na rzecz innych, aktywnie organizuje pomoc sąsiedzką, udziela się społecznie, wspiera społeczności lokalne, seniorów, dzieci lub walczy o ochronę środowiska? Zachęcamy do wysyłania zgłoszeń do jedenastej edycji konkursu o tytuł „Społecznika Roku” tygodnika „Newsweek Polska”. Termin składania wniosków upływa 30 września 2019 roku.

Kandydatów do tytułu Społecznika Roku tygodnika „Newsweek Polska” mogą zgłaszać: organizacje pozarządowe, instytucje publiczne, grupy nieformalne, firmy, związki wyznaniowe oraz osoby fizyczne (pod warunkiem wskazania organizacji/instytucji mogącej udzielić referencji). Kapituła wybierze dwóch laureatów: jednego w kategorii lokalnej i jednego w kategorii ogólnopolskiej. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w lutym 2020 r. Sylwetki i działalność laureatów zostaną zaprezentowane w artykule na łamach tygodnika „Newsweek Polska”. Wnioski z nominacjami można przesyłać do 30 września br (włącznie) na adres: spolecznikroku@filantropia.org.pl (kliknij, aby pobrać wniosek).

Więcej informacji można znaleźć na stronach: www.filantropia.org.pl/post/spolecznikroku oraz www.spolecznikroku.newsweek.pl. Zachęcamy również do odwiedzania profilu na Facebooku: kliknij tutaj.

Partnerem Głównym Konkursu o tytuł „Społecznika Roku” Tygodnika „Newsweek Polska” jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, a Partnerem Merytorycznym jest Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce.

Regulamin: kliknij, aby pobrać
Informacje szczegółowe: kliknij, aby pobrać

_logo-społecznik-roku-2019
Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst