Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Wybrano nowego dyrektora Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Pruszkowie

Aktualności

Od nowego roku szkolnego 2019/2020 jednostka oświatowa prowadzona przez Powiat Pruszkowski – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Pruszkowie ma nowego dyrektora. Zarząd Powiatu Pruszkowskiego powołał na to stanowisko Pana Michała Grzywacza.

Pan Michał Grzywacz posiada wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku: wychowanie fizyczne w specjalności trenersko – menadżerskiej oraz trenera przygotowania motorycznego. Ponadto legitymuje się tytułem menedżera sportu uzyskanym na studiach podyplomowych oraz świadectwem ukończenia studiów podyplomowych w zakresie organizacji i zarządzania oświatą. Posiada doświadczenie zawodowe jako trener sportowy, nauczyciel wychowania fizycznego oraz koordynator organizacji zawodów sportowych. Odbył praktyki i staże trenerskie w klubach sportowych, współpracował z instytucjami publicznymi i organizacjami pozarządowymi.

Kandydat przedstawił koncepcję funkcjonowania i rozwoju Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Pruszkowie, która zyskała akceptację Zarządu Powiatu Pruszkowskiego przede wszystkim z uwagi na propozycję poszerzenia oferty zajęć pozaszkolnych skierowanych do różnych grup wiekowych dzieci i młodzieży z terenu powiatu.

69287015_917638458629004_1650253604809867264_n

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst