Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Program współpracy Powiatu Pruszkowskiego z organizacjami pozarządowymi – konsultacje

Aktualności, NGO

Przedstawiciele organizacji pozarządowych z terenu Powiatu Pruszkowskiego spotkali się w środę, 12 czerwca w siedzibie Starostwa Powiatowego w Pruszkowie, aby wziąć udział w konsultacjach dotyczących projektu „Programu współpracy Powiatu Pruszkowskiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2020”. Krzysztof Rymuza Starosta Pruszkowski zapoznał uczestników z realizacją programu współpracy Powiatu Pruszkowskiego z organizacjami pozarządowymi w 2019 roku oraz omówił tegoroczne sposoby przyznawania dotacji (otwarte konkursy ofert i tzw. małe granty). Sekretarz Michał Landowski zaoferował organizacjom pomoc w codziennym funkcjonowaniu, przypominając o swojej wieloletniej praktyce w działalności NGO. 

Zaprezentowany podczas spotkania „Program współpracy z organizacjami pozarządowymi Powiatu Pruszkowskiego oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2020” spotkał się z uznaniem uczestników. Przedstawiciele lokalnych NGO nie wnieśli uwag do projektu twierdząc, że zawiera on wszystkie dotychczasowe postulaty, wnoszone przez organizacje pozarządowe. Uczestnicy spotkania zostali poinformowani, że wkrótce pojawi się możliwość składania wniosków do budżetu na 2020 r.

Zapraszamy do współpracy wszystkie organizacje z terenu Powiatu Pruszkowskiego i życzymy powodzenia w codziennej działalności społecznej.

DSC_4174333 DSC_4177 DSC_4176

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst