Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Zapraszamy na III Ogólnopolski Kongres Energetyki Obywatelskiej

Aktualności

Ruch „Więcej niż Energia” – szeroka społeczna koalicja działająca na rzecz rozwoju energetyki obywatelskiej zaprasza mieszkańców Powiatu Pruszkowskiego na III Ogólnopolski Kongres Energetyki Obywatelskiej, który odbędzie się w czwartek, 16 maja w godz. 10:30 – 17:00 w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej przy ul. Rektorskiej 4 w Warszawie. Tegoroczna edycja przebiegnie pod hasłem: „Transformacja energetyczna Polski – czas przełomu”. Udział w kongresie jest bezpłatny. Obowiązują zapisy.

Organizatorzy zapraszają do wspólnej dyskusji w gronie samorządowców, analityków, naukowców, przedsiębiorców, przedstawicieli krajowej oraz unijnej administracji i organizacji społecznych. Spotkanie jest kierowane do osób, które są zainteresowane:

  • perspektywami wykorzystania odnawialnych źródeł energii przez samorządy lokalne, ale także we własnym domu oraz firmie;
  • nowymi, unijnymi przepisami, dotyczącymi energii oraz nowego budżetu, które już wkrótce wejdą w życie;
  • debatą i deklaracjami kandydatów do Europarlamentu na temat energetyki obywatelskiej.

Dokładny program kongresu, sylwetki uczestników, link do rejestracji oraz komplet informacji organizacyjnych znajdą Państwo na stronie wydarzenia: kliknij tutaj.

58933445_398050921035407_4166140327482097664_o

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst