Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Powiat Pruszkowski doceniony za działania na rzecz ogólnokrajowej infrastruktury informacji przestrzennej

Aktualności

Podczas narady geodetów powiatowych, która odbyła się w Warszawie, pod koniec listopada, Powiat Pruszkowski został wyróżniony przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii za wkład i współpracę w tworzeniu infrastruktury informacji przestrzennej.

Z rąk głównego geodety kraju Waldemara Izdebskiego oraz wiceministra inwestycji i rozwoju Artura Sobonia statuetki otrzymali również przedstawiciele powiatu: mińskiego, słubickiego, łęczyckiego, łowickiego, skierniewickiego, wieluńskiego, ciechanowskiego, sochaczewskiego, tureckiego, niżańskiego, legionowskiego oraz bytowskiego. Pracownikom Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami gratulujemy wspaniałych osiągnięć.

Uruchomiony przez wydział moduł technologii iGeoMap/ePODGIK pozwala na elektroniczne składanie wniosków do rozpatrzenia. Po zalogowaniu się na swoje konto w serwisie www.epodgik.pl wnioskodawca może także m.in. dokonać opłaty z wykorzystaniem płatności internetowych. Dzięki wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań, w tym narad koordynacyjnych przeprowadzanych przez Internet, mieszkańcy zyskują m.in. mniejsze kolejki do stanowiska obsługi mieszkańca i kasy, a wnioskodawcy oszczędzają czas na dojazd do siedziby Starostwa.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst