Zapraszamy na stronę internetową Stulecia Niepodległej

Aktualności, Kultura

Dla wszystkich osób zainteresowanych wydarzeniami kulturalnymi na terenie Powiatu Pruszkowskiego powstała oficjalna strona internetowa lokalnych uroczystości i inicjatyw związanych ze Stuleciem Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Dzięki niej w łatwy sposób można odszukać interesujące wydarzenia w naszej okolicy. Strony internetowa została stworzona we współpracy Powiatu Pruszkowskiego i gmin.

Na stronie internetowej będą publikowane zapowiedzi wydarzeń i relacje z ich przebiegu. Strona pozwoli mieszkańcom znaleźć wszelkie informacje na temat wydarzeń Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości mających miejsce na terenie całego Powiatu. Spójny kalendarz ułatwia zapoznanie się z najważniejszymi uroczystościami i najciekawszymi inicjatywami.

Setna Rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości to święto szczególne, jedyne w swoim rodzaju. Pokażmy w tym czasie, że jako naród stanowimy jedność bez względu na wszystkie indywidualne różnice. Spędzajmy wspólnie czas na organizowanych wydarzeniach z tej okazji – jednym z nich jest patriotyczny koncert Zespołu Mazowsze, który odbędzie się w niedzielę 5 sierpnia” – zachęca Starosta Maksym Gołoś.

Oprócz strony internetowej powstał także powiązany z nią profil na Facebook’u, gdzie można śledzić informacje o nadchodzących wydarzeniach.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin:

www.niepodleglosc.powiat.pruszkow.pl

www.fb.com/niepodleglosc.powiat.pruszkow

www.niepodleglosc.powiat.pruszkow.pl-3