Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Zapraszamy na stronę internetową Stulecia Niepodległej

Aktualności, Kultura

Dla wszystkich osób zainteresowanych wydarzeniami kulturalnymi na terenie Powiatu Pruszkowskiego powstała oficjalna strona internetowa lokalnych uroczystości i inicjatyw związanych ze Stuleciem Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Dzięki niej w łatwy sposób można odszukać interesujące wydarzenia w naszej okolicy. Strony internetowa została stworzona we współpracy Powiatu Pruszkowskiego i gmin.

Na stronie internetowej będą publikowane zapowiedzi wydarzeń i relacje z ich przebiegu. Strona pozwoli mieszkańcom znaleźć wszelkie informacje na temat wydarzeń Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości mających miejsce na terenie całego Powiatu. Spójny kalendarz ułatwia zapoznanie się z najważniejszymi uroczystościami i najciekawszymi inicjatywami.

Setna Rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości to święto szczególne, jedyne w swoim rodzaju. Pokażmy w tym czasie, że jako naród stanowimy jedność bez względu na wszystkie indywidualne różnice. Spędzajmy wspólnie czas na organizowanych wydarzeniach z tej okazji – jednym z nich jest patriotyczny koncert Zespołu Mazowsze, który odbędzie się w niedzielę 5 sierpnia” – zachęca Starosta Maksym Gołoś.

Oprócz strony internetowej powstał także powiązany z nią profil na Facebook’u, gdzie można śledzić informacje o nadchodzących wydarzeniach.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin:

www.niepodleglosc.powiat.pruszkow.pl

www.fb.com/niepodleglosc.powiat.pruszkow

www.niepodleglosc.powiat.pruszkow.pl-3

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst