Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Zaproszenie na szkolenia z JPK VAT dla mikroprzedsiębiorców

Aktualności, Gospodarka i inwestycje

Od 1 stycznia 2018 mikroprzedsiębiorcy mają obowiązek prowadzenia elektronicznej ewidencji VAT (rejestru sprzedaży i zakupów VAT) i przesyłania jej jako Jednolity Plik Kontrolny. W związku z tym, razem z Naczelnikiem Urzędu Skarbowego w Pruszkowie, serdecznie zapraszamy do udziału w otwartych i bezpłatnych szkoleniach z tworzenia i przesyłania plików JPK VAT.

Od 1 stycznia 2018 ok. 1,5 mln przedsiębiorców dołączy do grona podatników, którzy mają obowiązek prowadzenia elektronicznej ewidencji VAT i przesyłania jej w wersji elektronicznej, jako Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK_VAT). Obejmuje on zestaw informacji o zakupach i sprzedaży za dany okres, a dane do jego utworzenia są pobierane bezpośrednio z systemów finansowo-księgowych przedsiębiorstwa.

Szkolenia z tworzenia i przesyłania plików JPK VAT będą się odbywać co wtorek przez cały listopad 2017 roku. Przeprowadzi je ekspert Urzędu Skarbowego w Pruszkowie w dniach: 07.11, 14.11, 21.11, 28.11, w godzinach 11°° – 13°° w siedzibie Urzędu Skarbowego w Pruszkowie – ul. Staszica 1, w sali 313 na III piętrze.

Dodatkowo omówione zostaną aktualne struktury Krajowej Administracji Skarbowej.

Zgłoszenia na szkolenie należy dokonać telefonicznie pod nr tel. 22 738-07-23.

 JPK_ulotka_k-1

JPK_ulotka_k-2

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst