Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Zaplanuj i zarezerwuj swoją kolejną wizytę w Urzędzie przez Internet

Aktualności

Od dziś Starostwo wprowadza testowo na swojej stronie rozwiązanie, które pozwoli wygodnie umawiać się na wizyty przez Internet.

Chcąc maksymalnie ułatwić klientom Urzędu załatwianie w nim spraw, testowo wprowadzamy elektroniczny system kolejkowy. Dzięki temu mieszkańcy powiatu mogą z łatwością zaplanować wizytę na konkretny dzień i godzinę. Co ważne system działa zarówno na komputerach, jak i smartfonach zatem rejestracji można dokonać w dowolnym miejscu i czasie.

Z pomocą systemu kolejkowego można umówić się na wizytę na stanowiskach z zakresu architektury, geodezji, komunikacji (prawa jazdy i rejestracja pojazdów), paszportów (z wyłączeniem kas), oraz kancelarii. System działa intuicyjnie i nie powinien nikomu sprawić kłopotów. W prosty sposób przechodzimy przez formularz rejestracyjny wybierając tematykę spotkania, datę i godzinę, na którą chcielibyśmy zarejestrować swoją wizytę. Później zostaje nam tylko czekać na wyznaczony dzień  i przyjść do Urzędu koniecznie minimum 10 minut wcześniej, aby pobrać bilet wpisując otrzymany drogą mailową numer identyfikacyjny na monitorze biletomatu.

Wprowadzony system działa w wersji testowej, dlatego szczególnie zależy nam na opinii i spostrzeżeniach mieszkańców, którzy zdecydują się z niego skorzystać. Każda uwaga na temat działania i możliwości poprawy funkcjonalności systemu będzie dla nas cenna – pozwoli lepiej dostosować system do potrzeb klientów tak, aby uruchomiony w pełni  spełniał ich oczekiwania w 100%.

Link do umawiania wizyt 👉🏻 System Kolejkowy

W przypadku uwag, sugestii i wskazówek co do działania i funkcjonowania systemu prosimy o kontakt pod adresem: kancelaria@powiat.pruszkow.pl

Pruszków

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst