Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Przedłużamy termin ankiet dotyczących planu sieci dróg powiatowych

Aktualności

Zarząd Powiatu Pruszkowskiego przedłuża termin wypełniania ankiet dotyczących przygotowania planu sieci dróg powiatowych powiatu pruszkowskiego na lata 2017 – 2030 do 15 września 2017 roku. Pozyskane informacje pomogą przygotować finalną wersję dokumentu.

Plan sieci dróg na lata 2017-2030, jak i formularz zgłaszania uwag/zmian są dostępne do pobrania poniżej w wersji elektronicznej, a także w wersji papierowej w siedzibie Starostwa przy ulicy Drzymały 30  w kancelarii urzędu w godz. od 800 do 1600 w dni robocze. Dołączony dokument do pobrania skupia się na kwestiach planu, które dotyczą bezpośrednio mieszkańców dlatego szczególnie zachęcamy do zapoznania się z jego treścią.

 Wypełnione formularze konsultacyjne należy przekazać:

  • drogą elektroniczną (skan) na adres e-mailowy: infrastruktura@powiat.pruszkow.pl, wpisując w tytule wiadomości „Konsultacje społeczne PLAN DRÓG”,
  • drogą korespondencyjną na adres: Starostwo Powiatowe w Pruszkowie ul. Drzymały 30, 05-800 Pruszków (liczy się data wpływu),
  • bezpośrednio w Starostwie Powiatowym, ul. Drzymały 30 w Pruszkowie w kancelarii urzędu w godz. od 800 do 1600 w dni robocze.

pobierz formularz w .doc

pobierz plan sieci dróg

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst