Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Integracyjne Spotkanie Wigilijne w Domu Pomocy Społecznej w Czubinie

Aktualności

Boże Narodzenie, to czas kiedy obdarzamy się wzajemnie życzliwością, prezentami i dzielimy się opłatkiem, który jest symbolem miłości i pokoju. W tak świątecznej i pełnej radości atmosferze, zorganizowano w środę, 11 grudnia integracyjne spotkanie wigilijne w Domu Pomocy Społecznej w Czubinie.

Spotkanie zostało przygotowane przez Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Niezaradnych Życiowo „Przyłącz Się Do Nas” przy udziale środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

W uroczystościach wzięli udział członkowie organizacji pozarządowych i uczestnicy placówek prowadzonych przez stowarzyszenia funkcjonujące na terenie Powiatu Pruszkowskiego oraz przedstawiciele mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Czubinie. Na wigilijne spotkanie przybyła Elżbieta Smolińska Starosta Pruszkowski wspólnie z całym Zarządem Powiatu Pruszkowskiego, a modlitwę odprawił ks. Marek Majdan z parafii w Rokitnie. Nie zabrakło prezentów, tradycyjnych potraw wigilijnych i wspólnie śpiewanych kolęd.

Zapraszamy do galerii foto

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst