Welcome to Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Welcome to Powiat Pruszkowski

II Powiatowe Targi Pracy

Aktualności

Elżbieta Smolińska Starosta Pruszkowski oraz Robert Radziwonka Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Pruszkowie zapraszają absolwentów, osoby bezrobotne oraz poszukujące pracy z terenu naszego powiatu, w tym w szczególności osoby niepełnosprawne, na II Powiatowe Targi Pracy, które odbędą się 22 października w godz. 10.00 – 14.00 w hali Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Pruszkowie przy ul. Gomulińskiego 4.

W czasie Targów osoby bezrobotne oraz poszukujące pracy będą miały możliwość bezpośredniego kontaktu z Pracodawcami oferującymi różnorodne oferty zatrudnienia, w tym dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo będzie można uzyskać porady z zakresu doradztwa zawodowego i planowania kariery. Dostępne będą punkty informacyjne w których m.in. będzie można skorzystać z pomocy pośredników pracy oraz usług doradców zawodowych m.in. z zakresu przepisów prawa pracy, szkoleń zawodowych, pracy w służbie publicznej m.in. Wojsku, Policji i Straży Granicznej.

Dostępne będą również oferty pracy za granicą w ramach Pośrednictwa Eures.

*(European Employment Services – jest to sieć międzynarodowego pośrednictwa pracy, która ma na celu umożliwić poszukiwania pracy za granicą, a także ułatwić swobodny przepływ informacji o możliwościach zatrudnienia i warunkach życia w krajach Europejskiego Obszaru Gospodarczego).

Więcej informacji na stronie http://www.puppruszkow.go3.pl

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst