Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Nowoczesna interna już otwarta

Aktualności

Zakończyła się przebudowa oddziału internistycznego w szpitalu powiatowym w Pruszkowie. Na pacjentów czeka 21 łóżek w świeżo wyremontowanych salach. Modernizacja kosztowała ponad 2 miliony złotych.

Oddział internistyczny, jeden z najbardziej obleganych oddziałów w Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pruszkowie, doczekał się przebudowy. Gruntownie wyremontowana interna dysponuje 21 łóżkami. Wymieniono wszystkie instalacje znajdujące się na oddziale, jak również posadzki, stolarkę okienną i drzwiową. Wymieniona została także znaczna część wyposażenia. Koszt remontu wyniósł 2 063 684,17 zł, z czego 1 909 561,68 zł stanowiło dofinansowanie z Powiatu Pruszkowskiego.

W dniu dzisiejszym, tj. 4 stycznia br., na oddział zostali przyjęci pierwsi pacjenci. Z wizytą na internie pojawili się również przedstawiciele Zarządu Powiatu Pruszkowskiego – Starosta Pruszkowski Maksym Gołoś, Wicestarosta Pruszkowski Krzysztof Rymuza oraz Członkowie Zarządu Ewa Borodzicz i Mirosław Chmielewski. Obejrzeli efekty modernizacji, na którą z niecierpliwością czekali mieszkańcy Pruszkowa i okolic. Z pewnością wyremontowany oddział internistyczny poprawi komfort pacjentów i usprawni pracę personelu.

4 3 2

 

 

 

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst